«Спалах» 7. Літературно-мистецький проект у бібліотеці

        «А ви думали, що Україна так просто. Україна — це супер. Україна — це ексклюзив. По ній пройшли всі катки історії. На ній відпрацьовані всі види випробувань. Вона загартована найвищим гартом. В умовах сучасного світу їй немає ціни»  

© Ліна Костенко

    28. 06. 2022 на базі бібліотеки-філії № 11 відбулися поетичні читання у рамках проекту #Під_спалахи_сирен_та_блиcкавиць

    Спікери проекту бібліотекарі філій №11 та №6 Анастасія Дворницька та Леонід Борозєнцев привітали учасників із 26 річчам з дня прийняття Основного Закону України Днем Конституції. 

    З червня літературно-художній проект проходить на базі міської бібліотечної системи двічі на місяць: першого вівторка у бібліотеці-філії №6, а в останній у бібліотеці-філії №11

    У рамках літературника Анастасія Дворницька та Леонід Борозєнцев знову відкривали слухачам нові імена. Цього разу це були поети Катерина Флекман та Darwin Tremor

    Проект набирає популярності у тому числі серед співробітників самої бібліотечної системи. До «Спалахів» приєдналася філолог за фахом, поетка Алла Горобець. Серед інших виступали поети Олег Крушельницький та Олена Кривко-Тарасюк    Від давно знайомого партнера Вінницького Народного клубу фотомистецтва «Обрій» з учасниками працював Kostiantyn Rodyhin.

 

 

Коментарі